Biz, 2019 yılında Gaziantep'te kurulan bir oyuncak ve bez bebek üreticisiyiz. Sabri Sever tarafından kurulan şirketimiz, en kaliteli oyuncak bez bebeklerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde sektörün önde gelen şirketlerine toptan ürün tedarik ediyoruz.

Misyonumuz, sevimli tasarımlarımız ve kaliteli ürünlerimizle çocukların hayal dünyalarını renklendirmek ve mutlu anılar yaratmaktır. Her ürünümüz, özenle seçilen malzemelerle üretilir ve güvenlik standartlarına tam uyumluluğu sağlanır.

Üretim süreçlerimiz, modern ve teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimizde gerçekleştirilir. Ekipmanlarımızın ve teknik ekibimizin uzmanlığı sayesinde, her bir ürün en yüksek kalite standartlarında üretilir ve titiz kontrollerden geçer.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinerek, iş ortaklarımıza ve tüm müşterilerimize istedikleri ürünleri zamanında ve güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Kaliteye ve yaratıcılığa olan bağlılığımızla, her yaş grubundan çocuğun yüzünde gülümseme yaratmak için çalışıyoruz.

Bize duyduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Sizleri en iyi ürünlerimizle tanışmaya ve işbirliği yapmaya davet ediyoruz.

Kurumsal
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Sevecen Toys 2023
Kurumsal Web Site Paketleri İle Hazırlanmıştır.